Pěnové hračky

Hrát si a u toho se vzdělávat. Přesně to umožňují naše pěnové hračky, díky kterým je jednoduché spojit zábavu s rozvojem logiky a jemné motoriky. Navíc jsou hračky vyrobeny z odolného materiálu, takže vydrží nárazy i nechtěné pády. Nevadí jim ani ušpinění, protože jsou omyvatelné. Materiál je certifikován i pro děti od 0+, jsou tedy vhodné i pro ty nejmenší.

Ať už Vaše děti dávají přednost pěnovým společenským hrám, pěnovým stavebnicím nebo pěnovým autodráhám, díky našim pěnovým hračkám si na své přijdou malí i velcí.

 

chobotnice julie
49 Kč

Chobotnice Julie pomáhá zlepšovat dětskou jemnou motoriku a je skvělou parťačkou na vodní hraní ve vaně nebo i v bazénu.   

400-22-0044
Sudoku.
149 Kč

Pěnová hra SUDOKU  

400-16-0005
Pěnové pexeso (6)
199 Kč

Otestujte svoji paměť a soustředění s pěnovým pexesem jedinečného designu. 

700-23-0063
letadlo titulni
399 Kč

Objevte létající a nerozbitné házecí letadýlko! Letadlo balíme do dárkové papírové krabičky i s návodem na hlavní létací finty. Vhodné pro děti od 3 let. Text,...

400-14-0008
Limitovaná edice
399 Kč

Dvoubarevné, nerozbitné házecí letadélko! LIMITOVANÁ EDICE Text, který chcete mít na letadélku s vlastním textem napište prosím do poznámky pro prodejce ve třetím kroku...

400-15-0006
Mini puzzle
od 499 Kč

Zábavná pěnová skládačka pro nejmenší děti i předškoláky.

400-20-0174
Fantazie
1 499 Kč

Stavebnice, kterou děti milují.

400-08-0003
2O
1 990 Kč

Pěnová skládací autodráha pro kluky i holky (24 dílů) U vlastní barevnosti uveďte barvy do poznámky pro prodejce. 

400-22-0217
8 položek celkem

Spoustu zábavy a ponaučení. Přesně to přináší měkké pěnové hračky, které navíc rozvíjí dětskou logiku a jemnou motoriku. Ať už jsou vaše děti fanoušky skládaček a vkládaček, nebo si raději hodí nepotopitelným letadýlkem FLY-POP, v kategorii pěnových hraček pro ně najdete to nejlepší! 

 

Bezpečnost při hraní a dlouhá životnost hraček je pak to, co si zamilujete vy, rodiče. S pěnovou hračkou nehrozí zranění, které by volalo po velkém ošetření. Náplasti s pohádkovými hrdiny tak můžete nechat schované a nechat děti užít si hru na maximum. 

 

Když vás omrzí skládání zvířátkových skládaček nebo ježdění po pěnové autodráze, přesuňte se k náročnější činnostem. Najdete u nás celou řadu didaktických pěnových hraček, které děti zábavnou formou naučí číslice a písmena.

 

Zpět do obchodu
banner_výrobce_úzký

JSME ČESKÝ VÝROBCE

Pěnový materiál vyrábíme a zpracováváme už přes 20 let.

Naše výrobky si sami navrhujeme, tak aby měnily dětské pokoje v království. Máme rádi minimalistický design.
Produkty navrhujeme s ohledem na udržitelnost.

Vyrábíme sériově i na zakázku.

Nejnovější hodnocení produktu