Doba doručení může přesáhnout 30 dní. Jedná se především o produkty s touto barevností: bílá, světle šedá, šedá, růžová, modrá, tm. modrá, tm. zelená a černá. Děkujeme za trpělivost.

Multifunkční pěnové puzzle 16ks

Víceúčelové pěnové puzzle, které s dětmi využijete na několik způsobů.

Dodání více jak 30 dní
Kód: 100-17-0001
1 990 Kč
Kategorie: Podlahy
Záruka: 2 roky

Pěnová puzzle podlaha nemusí být obyčejnou podlahou. Stačí Vám i dětem trocha představivosti, šikovné dětské ručičky a hned si z barevných puzzlíků vytvoříte hrací kostku, skákacího panáka, tunely, domečky pro kluky i holky nebo ohrádky pro imaginární zvířátka.

CO VŠECHNO MŮŽETE Z PUZZLE POSTAVIT?

Pěnový koberec, dvě maxi-kostky nebo skákacího panáka! Další hravé tvary jsou jen a jen na Vás a Vaší fantazii – možností je nekonečné množství!

S pěnovými podlahami máme bohaté zkušenosti a neustále vyvíjíme kvalitnější a spolehlivější zámky. Díky spolupráci se školami, školkami, sportovními středisky i zájmovými kroužky jsme vytvořili unikátní systém zámků, které se nerozjíždějí a jednotlivé díly u sebe perfektně drží.

Takže nemějte strach, že by se Vám podlaha rozeběhla pod nohama!

HRAJTE SI A CVIČTE BEZPEČNĚ

Pěnový materiál je měkký, lehký, příjemný na dotek a bezpečný. Jeho povrch nezpůsobuje žádné odřeniny ani spáleniny. Nesaje vodu ani pot a je snadno omyvatelný. 

OMYVATELNÝ MATERIÁL

Puzzlíky snadno omyjete houbičkou s vodou a jarem.

izoluje chlad

IZOLUJE OD CHLADU

Multifunkční pěnové puzzle je vyrobeno z hřejivého materiálu, který funguje i jako izolace. Pokud jej použijete jako podlahu, nemusíte se bát prochladnutí od nohou.  
 

nálepka-ceský výrobekČESKÝ VÝROBEK

Materiál VYLEN® vyrábíme ve Žďáře nad Sázavou, je zdravotně nezávadný. Tento materiál je pravidelně testován a certifikován. Zamilujete si jej kvůli dlouhé životnosti - netrhá se! Více o materiálu VYLEN® si přečtěte ZDE.

 

ROZŠÍŘENÍ

Chcete si poskládat větší koberec? Postavit hrad i s předhradím? Můžete!

K sadě je možné dokoupit samostatně jednotlivé díly, které nabízíme v 15 barevných mutacích, takže Vaše sada pěnových puzzlí se bude postupně rozrůstat.

OBSAH BALENÍ

2 x 1 puntík

2 x 2 puntíky

2 x 3 puntíky

2 x 4 puntíky

2 x 5 puntíků

2 x 6 puntíků

1 x hvězda

3 x bez výseku

celkem:16 ks

ROZMĚR JEDNOHO DÍLU

Délka:      340 mm

Šířka:       340 mm

Tloušťka:   10 mm

BAREVNOST

po 2 ks  - zelená, červená, žlutá, modrá, oranžová, fialová, hnědá, tmavě modrá
barevnost_vylen-2018-01

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: