Aroma sprej YOGA BY LA STELLA - ÁGNÍ

Limitované svíčky od lektorky jógy, která se zabývá hathajógou a individuální jógové terapii s těhotnými ženami. 

Skladem (1 ks)
Kód: 3770/AGN
389 Kč
Kategorie: Svíčky

Vůně jsou míchané intuitivně s respektem k přírodě i lidem. Jsou založené na čistém složení výrobků s co největším použitím přírodních látek. Důležité je nejen působení aromaterapie na zdraví, náladu a atmostéru prostoru, ale také ekologie. 

VŮNĚ

ÁGNÍ

To nejsilnější, co tvé tělo ukrývá. Cenné a pevné jako diamant. Tvé trávení. Stojí za to o něj pečovat jako o poklad. Ovlivňuje tvou náladu, úsudek a pocit radosti ze života. Ágní, trávicí oheň, můžeš hasit nebo rozhořet. Uč se regulovat jeho žár a nenech jej vystydnout.

Výrazné TEA TREE je přírodní antibiotikum, pomáhá při plísňových a virových infekcích, posiluje imunitu a sebedůvěru. Sladká, teplá SKOŘICE silně prohřívá a posiluje činnost srdce, dýchání i trávení, pomáhá při vyčerpání. BENZOE absolue (nejčistší forma éterického oleje získaná rozpuštěním v alkoholu a poté zmrazením) je sladká, připomínajíc vůni rumu, posiluje slinivku, slezinu i dýchací systém, zklidňuje a zbavuje starostí. Radostný, svěží, sladký POMERANČ harmonizuje a ulevuje při neklidu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
banner_výrobce_úzký

JSME ČESKÝ VÝROBCE

Pěnový materiál vyrábíme a zpracováváme už přes 20 let.

Naše výrobky si sami navrhujeme, tak aby měnily dětské pokoje v království. Máme rádi minimalistický design.
Produkty navrhujeme s ohledem na udržitelnost.

Vyrábíme sériově i na zakázku.

Nejnovější hodnocení produktu