Ochrana stěn na míru

Všichni jsme se někdy dostali do situace, kdy jsme nechtěně poškodili stěnu za postelí. Ať už se jedná o oděr, škrábance nebo nárazy, výsledek je vždy nešťastný a může způsobit zbytečné problémy s údržbou a opravami. Proto vám dnes představíme skvělý produkt, který vám pomůže vyhnout se těmto nepříjemnostem - ochranu stěn za postel z pěnového materiálu Vylen.

 

Ochrana stěn za postel je vyrobena z kvalitního pěnového materiálu, který nejen že ochrání stěnu před ušpiněním, ale zároveň izoluje od chladu. 

 

ÚPRAVA SVÉPOMOCÍ       

Jedním z hlavních předností této ochrany stěn je fakt, že ji lze snadno upravit pomocí zalamovacího nože. Pokud je ochrana příliš dlouhá nebo příliš vysoká, jednoduše ji můžete zkrátit na požadovanou velikost. To znamená, že si můžete být jisti, že se ochrana stěn bude dokonale hodit do vašeho prostoru.

 

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Další možností je vlastní výroba ochrany stěn přímo na míru. To je zvláště užitečné, pokud máte nestandardní rozměry, například prodlouženou postel nebo konkrétní představu. Můžete si nechat vyrobit ochranu stěn, která bude vyšší nebo delší, aby vaše stěny byly plně chráněny. Ochrany stěn řežeme na speciálním CNC stroji. Pro cenovou nabídku nás kontaktujte.

 

Ukázka realizace ochrany stěn hory- zakázková výroba

 

INSTALACE

Instalace ochrany stěn je jednoduchá. Stačí strhnout ochrannou fólii a přilepit ji na požadované místo. Díky kvalitní lepicí fólii bude ochrana pevně držet na místě a poskytne vašim stěnám vynikající ochranu před poškozením.

 

Zpět do obchodu
banner_výrobce_úzký

JSME ČESKÝ VÝROBCE

Pěnový materiál vyrábíme a zpracováváme už přes 20 let.

Naše výrobky si sami navrhujeme, tak aby měnily dětské pokoje v království. Máme rádi minimalistický design.
Produkty navrhujeme s ohledem na udržitelnost.

Vyrábíme sériově i na zakázku.

Nejnovější hodnocení produktu