Jak na údržbu pěnových podlah

Trvanlivost a vzhled je zásadně ovlivněn pravidelným čištěním a údržbou. Frekvence údržby závisí od stupně zátěže. Pro ochranu podlah z materiálu Vylen ®, a to jak v bytových, tak komerčních prostorách, doporučujeme pravidelné každodenní čištění a periodicky i základní čištění.  K čištění podlah nesmí být použity abrazivní čisticí prostředky, které by povrch podlahy poškodily. Pevné nečistoty je třeba odstranit z povrchu zametením nebo vysátím.
Poté následuje čištění odolných, lepkavých nečistot.
 
 
 
  
Ruční čištění za mokra   

Mop, držák mopu a čisticí prostředek potřebné pro každodenní úklid. Doporučujeme použít i alkoholový čisticí prostředek na bázi aniontového nebo neiontového pracího prostředku, který dokonale zachovává původní lesk povrchu a rychle schne, nezanechává šmouhy a zákalÚklid provádějte „dvojkbelíkovým“ způsobem. Pokud je podlaha silně znečištěná lze použít i čistící kartáččisticí prostředek s hodnotou pH 10. Po vyčištění podlahu opláchněte čistou vodou a utřete ji dosucha.
 
 
Strojové čištění za mokra (především pro komerční účely)

Pro strojové čištění použijte jednokotoučový čistící stroj s červeným padem při základním čištění a s bílým padem pro denní úklid. Pokud je podlaha silně znečištěná použijte čisticí prostředek s pH 10. Po vyčištění podlahu opláchněte čistou vodou a vysušte.
 

Použití v nemocničních zařízeních

Principy čištění jsou stejné, jako je popsáno výše. Doporučujeme použít čisticí prostředky, které obsahují vhodný dezinfekční prostředek, který je třeba zvolit podle doporučení výrobce.
 

Odstraňování skvrn

 
 
Po každém odstranění skvrn je třeba podlahu otřít hadrem a čistou vodou a vysušit.
 
 
Zpět do obchodu
banner_výrobce_úzký

JSME ČESKÝ VÝROBCE

Pěnový materiál vyrábíme a zpracováváme už přes 20 let.

Naše výrobky si sami navrhujeme, tak aby měnily dětské pokoje v království. Máme rádi minimalistický design.
Produkty navrhujeme s ohledem na udržitelnost.

Vyrábíme sériově i na zakázku.

Nejnovější hodnocení produktu