Doplňky

Naše kolekce doplňků je vytvořena speciálně pro maminky, které hledají nejen pohodlné a kvalitní oblečení pro své děti, ale také rády tvoří stylové kombinace, které ladí s našimi pěnovými podlahami a puzzlemi. 

S rostoucími overaly a pyžamky jednoduše spojíte pohodlí svého dítěte s designem dětského pokojíčku. Ušité jsou s láskou a pečlivostí v České republice a navrženy jsou tak, aby bylo snadné je přizpůsobit velikosti dítěte. Na rukávech a nohavicích jsou speciální náplety, díky kterým tak rukávy i nohavice jednoduše ohrnete dle potřeby a pyžamo nebo overal Vám vydrží minimálně 3 běžné velikosti 👶. S motivem kolouška 🦌 nebo beránka 🐏 navíc docílíte úžasné matchy-matchy kombinace s našimi pěnovými podlahami.

 

Skvělým způsobem, jak rozvíjet smyslové vnímání dětí, jsou naše kontrastní kartičky. Navrženy jsou tak, aby zaujaly a staly se skvělým doplňkem každého dětského pokojíčku. Když je zkombinujete s našimi overaly, pyžamky a pěnovými puzzlemi, vytvoříte dokonalou harmonii v celém prostoru.

Věříme, že na detailech záleží. Proto jsou naše doplňky tvořeny s láskou ❤️ k designu a s ohledem na praktičnost.

 

 

kontrastní kartičky
299 Kč

Kontrastní kartičky s ilustrací našich zvířátek, které znáte z podlah MINIDECKFLOOR.   

700-22-0042
PH
890 Kč

Dětský rostoucí overal na zip je praktický a funkční. Díky rostoucím nápletům roste s vaším děťátkem. Můžete si vybrat, zda bude mít dítě nožičky venku nebo zakryté v overalu....

700-23-0108
PH1
890 Kč

Dětský rostoucí overal na zip s motivem kolouška na zadečku. Díky rostoucím rukávům a nohavicím vydrží minimálně 3 běžné velikosti. Můžete si vybrat, zda bude mít dítě nožičky...

700-23-0129
3 položek celkem

Doplňky s motivy zvířátek, které znáte z našich podlah.

Zpět do obchodu
banner_výrobce_úzký

JSME ČESKÝ VÝROBCE

Pěnový materiál vyrábíme a zpracováváme už přes 20 let.

Naše výrobky si sami navrhujeme, tak aby měnily dětské pokoje v království. Máme rádi minimalistický design.
Produkty navrhujeme s ohledem na udržitelnost.

Vyrábíme sériově i na zakázku.

Nejnovější hodnocení produktu