Nástěnky na míru

Samolepicí nástěnky na míru – Vaše vize, naše realizace

Věříme, že každý interiér je jedinečný, a proto jsme se rozhodli posunout naši nabídku o krok dále. Kromě širokého sortimentu standardních samolepicích nástěnek nabízíme také možnost vytvořit nástěnky na míru přesně podle vašich individuálních požadavků.

Vytvořte si vlastní rozměry

Zákazník má možnost zadat přesné rozměry podle svých potřeb. Bez ohledu na to, zda potřebujete nástěnku pro malý prostor nebo chcete vytvořit výrazný designový prvek na celou stěnu, jsme tu pro vás. Vaše představy se stávají realitou, a my se postaráme o to, abyste dostali nástěnku přesně tak, jak jste si ji představovali.

Proces zakázky na míru je snadný a pohodlný

Pro objednání nástěnky na míru nás stačí kontaktovat prostřednictvím našeho emailu nebo telefonicky. Rádi Vám pomůžeme s výběrem materiálu, barvy a všech detailů potřebných pro vytvoření nástěnky přesně dle vašich představ. 

Jedinečný design pro jedinečný prostor

Nástěnky na míru jsou nejen praktickým prvkem pro organizaci prostoru, ale také designovým prvkem, který přesně odpovídá vašim estetickým a prostorovým požadavkům. Ať už si přejete nástěnku na míru do škol a školek, kanceláře, obývacího pokoje nebo dětského pokoje, jsme zde, abychom vám pomohli vytvořit unikátní a funkční prvek pro váš domov.

Zpět do obchodu
banner_výrobce_úzký

JSME ČESKÝ VÝROBCE

Pěnový materiál vyrábíme a zpracováváme už přes 20 let.

Naše výrobky si sami navrhujeme, tak aby měnily dětské pokoje v království. Máme rádi minimalistický design.
Produkty navrhujeme s ohledem na udržitelnost.

Vyrábíme sériově i na zakázku.

Nejnovější hodnocení produktu