Doba doručení může přesáhnout 30 dní. Jedná se především o produkty s touto barevností: bílá, světle šedá, šedá, růžová, modrá, tm. modrá, tm. zelená a černá. Děkujeme za trpělivost.

Designové podlahy

Toužíte po kousku umění, které by vám navíc posloužilo? Pěnové designové podlahy jsou přesně tím, co hledáte! Vypadají totiž skvěle a navíc zahřejí. Využijete je ve všech pokojích v domácnosti, ve škole i ve firmě. Stačí zvolit vzor pěnové podlahy, který do prostředí nejlépe zapadne.

 

Pěnové podlahy jsou díky svým vlastnostem skvělým tepelným izolantem a můžete po nich pobíhat bosky po celý rok. Zároveň je pěnový materiál snadno omyvatelný, maximálně odolný a vydrží nejrůznější výskoky i poskoky. 

 

Vyzdobte si pokoj hravou podlahou, po které můžete chodit bosky!

okrajový díl
od 69 Kč

Doplňkové díly k designovým podlahám. 

princess tlapka nahradnidily
od 129 Kč

Doplňkové díly k designovým podlahám Tlapka a Princess.

kocka titulni
Designová puzzle podlaha Kočka
Dodání více jak 30 dní
1 190 Kč

Designová podlaha pro děti ve tvaru KOČKY, která je pěnově měkká a příjemně hřeje. Podlahu vyrábíme z českého materiálu VYLEN  ®  o síle 10 mm.  

rozmer medved
Designová puzzle podlaha Méďa
Dodání více jak 30 dní
1 190 Kč

Designová podlaha pro děti ve tvaru medvěda, která příjemně hřeje a je pěnově měkká. Vybírat si můžete z několika barevných provedení. Podlahu vyrábíme z českého...

panda titulni
Designová puzzle podlaha Panda
Dodání více jak 30 dní
1 190 Kč

Designová podlaha pro děti ve tvaru pandy, která příjemně hřeje a je pěnově měkká. ZAVÁDĚCÍ CENA! Podlahu vyrábíme z českého materiálu VYLEN  ®  o síle 10 mm.

zajic titulni
Designová puzzle podlaha Zajíc
Dodání více jak 30 dní
1 249 Kč

Designová podlaha pro děti ve tvaru ZAJÍCE, která je pěnově měkká a příjemně hřeje.  Podlahu vyrábíme z českého materiálu VYLEN  ®  o síle 10 mm.

meda s korunkou.JPG
1 290 Kč

Designová podlaha pro děti ve tvaru medvěda, která příjemně hřeje a je pěnově měkká nyní nově s možností korunky! Zakázkový výroba.

princezna titulni
Tip
Designová puzzle podlaha Princess
Dodání více jak 30 dní
1 590 Kč

Dopřejte svým malým princeznám pohodlí na měkoučkém pěnovém koberci PRINCESS! Perfektní designová podložka pro zahradní královský piknik! Vybírat si můžete koberec s...

tlapka titulni
Designová puzzle podlaha Tlapka
Dodání více jak 30 dní
1 590 Kč

Je to u Vás někdy pěkná divočina? Vybavte pokojíček pěnovým kobercem se psími tlapkami.  Vybírat si můžete koberec s růžovými, světle modrými a šedými okraji....

9 položek celkem