Designové podlahy

Toužíte po kousku umění, které by vám navíc posloužilo? Pěnové designové podlahy jsou přesně tím, co hledáte! Vypadají totiž skvěle a navíc zahřejí. Využijete je ve všech pokojích v domácnosti, ve škole i ve firmě. Stačí zvolit vzor pěnové podlahy, který do prostředí nejlépe zapadne.

 

Pěnové podlahy jsou díky svým vlastnostem skvělým tepelným izolantem a můžete po nich pobíhat bosky po celý rok. Zároveň je pěnový materiál snadno omyvatelný, maximálně odolný a vydrží nejrůznější výskoky i poskoky. 

 

Vyzdobte si pokoj hravou podlahou, po které můžete chodit bosky!

okrajový díl
od 69 Kč

Doplňkové díly k designovým podlahám. 

princess tlapka nahradnidily
od 129 Kč

Doplňkové díly k designovým podlahám Tlapka a Princess.

kocka titulni
1 190 Kč

Designová podlaha pro děti ve tvaru KOČKY, která je pěnově měkká a příjemně hřeje. Podlahu vyrábíme z českého materiálu VYLEN  ®  o síle 10 mm.  

rozmer medved
1 190 Kč

Designová podlaha pro děti ve tvaru medvěda, která příjemně hřeje a je pěnově měkká. Vybírat si můžete z několika barevných provedení. Podlahu vyrábíme z českého...

panda titulni
1 190 Kč

Designová podlaha pro děti ve tvaru pandy, která příjemně hřeje a je pěnově měkká. ZAVÁDĚCÍ CENA! Podlahu vyrábíme z českého materiálu VYLEN  ®  o síle 10 mm.

zajic titulni
1 249 Kč

Designová podlaha pro děti ve tvaru ZAJÍCE, která je pěnově měkká a příjemně hřeje.  Podlahu vyrábíme z českého materiálu VYLEN  ®  o síle 10 mm.

meda s korunkou.JPG
1 290 Kč

Designová podlaha pro děti ve tvaru medvěda, která příjemně hřeje a je pěnově měkká nyní nově s možností korunky! Zakázkový výroba.

princezna titulni
Tip
1 590 Kč

Dopřejte svým malým princeznám pohodlí na měkoučkém pěnovém koberci PRINCESS! Perfektní designová podložka pro zahradní královský piknik! Vybírat si můžete koberec s...

tlapka titulni
1 590 Kč

Je to u Vás někdy pěkná divočina? Vybavte pokojíček pěnovým kobercem se psími tlapkami.  Vybírat si můžete koberec s růžovými, světle modrými a šedými okraji. K...

9 položek celkem