Designové pěnové podlahy

Objevte kouzlo designových pěnových podlah, kde se funkčnost setkává s kreativitou. Pro ty, kteří touží po kouzelném a hravém prostoru pro své děti přinášíme podlahy inspirované oblíbenými zvířátky. Představte si radost vašeho dítěte, když na podlaze uvidí usměvavou pandu 🐼, roztomilou kočičku 😺, veselého méďu 🐻 nebo zvídavého zajíčka 🐰. A co třeba pěnové puzzle s korunkami 👑 pro malé princátka i princezny?

Každá naše designová pěnová podlaha je navržena tak, aby oživila každý prostor a zároveň si zachovala své skvělé izolační vlastnosti

princess tlapka nahradnidily
od 149 Kč

Potřebujete si podlahu Princess nebo Tlapka rozšířit? K podlahám si můžete dokoupit jednotlivé díly.  Díly nejsou kompatibilní s podlahami Minideckfloor.

100-19-0393
s korunkou titulni
1 490 Kč

Designová podlaha pro děti ve tvaru medvěda, která příjemně hřeje a je pěnově měkká nyní nově s možností korunky! Zakázkový výroba.

100-19-1946
kocka titulni
1 490 Kč

Designová podlaha pro děti ve tvaru KOČKY, která je pěnově měkká a příjemně hřeje. Podlahu vyrábíme z českého materiálu VYLEN ® o síle 10 mm.  

100-19-0011
uvodni
1 490 Kč

Designová podlaha pro děti ve tvaru medvěda, která příjemně hřeje a je pěnově měkká. Vybírat si můžete z několika barevných provedení. Podlahu vyrábíme z českého materiálu...

100-19-0007
panda titulni
1 490 Kč

Designová podlaha pro děti ve tvaru pandy, která příjemně hřeje a je pěnově měkká. ZAVÁDĚCÍ CENA! Podlahu vyrábíme z českého materiálu VYLEN ® o síle 10 mm.

100-19-0012
zajíc
1 590 Kč

Designová podlaha pro děti ve tvaru ZAJÍCE, která je pěnově měkká a příjemně hřeje.  Podlahu vyrábíme z českého materiálu VYLEN ® o síle 10 mm.

100-19-0010
princezna titulni
Tip
1 990 Kč

Dopřejte svým malým princeznám pohodlí na měkoučkém pěnovém koberci PRINCESS! Perfektní designová podložka pro zahradní královský piknik! Vybírat si můžete koberec s růžovými,...

100-17-0002
tlapka titulni
1 990 Kč

Je to u Vás někdy pěkná divočina? Vybavte pokojíček pěnovým kobercem se psími tlapkami.  Vybírat si můžete koberec s růžovými, světle modrými a šedými okraji. K...

100-19-0005
8 položek celkem

Toužíte po kousku umění, které by vám navíc posloužilo? Pěnové designové podlahy jsou přesně tím, co hledáte! Vypadají totiž skvěle a navíc zahřejí. Využijete je ve všech pokojích v domácnosti, ve škole i ve firmě. Stačí zvolit vzor pěnové podlahy, který do prostředí nejlépe zapadne.

 

Pěnové podlahy jsou díky svým vlastnostem skvělým tepelným izolantem a můžete po nich pobíhat bosky po celý rok. Zároveň je pěnový materiál snadno omyvatelný, maximálně odolný a vydrží nejrůznější výskoky i poskoky. 

 

Vyzdobte si pokoj hravou podlahou, po které můžete chodit bosky!

Zpět do obchodu
banner_výrobce_úzký

JSME ČESKÝ VÝROBCE

Pěnový materiál vyrábíme a zpracováváme už přes 20 let.

Naše výrobky si sami navrhujeme, tak aby měnily dětské pokoje v království. Máme rádi minimalistický design.
Produkty navrhujeme s ohledem na udržitelnost.

Vyrábíme sériově i na zakázku.

Nejnovější hodnocení produktu