Výbavička pro miminko

Čekáte miminko nebo někdo blízký kolem vás?

Máme pro Vás pár typů na pěkný dárkový set.

 

 

Kontrastní kartičky 

Kontrastní a černobílé hračky jsou ideální volbou pro nejmenší, kteří ještě nemají rozvinutý zrak. Miminka kontrastní provedení zajímá, uklidňuje, rozvíjí duševní schopnosti a koncentraci, navíc rozvíjí při úchopu jemnou motoriku. 

Kontrastní kartičky jsou navrženy podle oblíbených zvířátek, které znáte z našich pěnových podlah. Díky dírce na každé kartičce lze zavěsit i na hrazdičku.

  

 

Rostoucí overal 

Dětský rostoucí overal s motivy našich zvířátek kolouška a beránka lze použít jako pyžámko, nebo ho můžete nechat miminku po celý den. 

Můžete si vybrat, zda bude mít dítě nožičky venku nebo zakryté v overalu. Každý náš kousek je ručně šitý v ČR. Velikosti od narození až do 4 let.

 

 

Pěnová podlaha

Vytvořte pro své děti bezpečné a hravé prostředípěnovými podlahami. Naše pěnové puzzle jsou totiž mnohem více, než klasické pěnové podložky. Jsou vyráběny v České republice z materiálů certifikovaných i pro ty nejmenší. Jejich povrch je tvořen jemným reliéfem, který nezpůsobuje odřeniny nebo spáleniny. Navíc je povrch snadno omyvatelný a nevsakuje vodu. Díky svým izolačním vlastnostem se naše pěnové puzzle skvěle hodí na zem. Materiál totiž příjemně hřeje a chrání proti nastydnutí. 

 

 

Zpět do obchodu
banner_výrobce_úzký

JSME ČESKÝ VÝROBCE

Pěnový materiál vyrábíme a zpracováváme už přes 20 let.

Naše výrobky si sami navrhujeme, tak aby měnily dětské pokoje v království. Máme rádi minimalistický design.
Produkty navrhujeme s ohledem na udržitelnost.

Vyrábíme sériově i na zakázku.

Nejnovější hodnocení produktu