Doba doručení může přesáhnout 30 dní. Jedná se především o produkty s touto barevností: bílá, světle šedá, šedá, růžová, modrá, tm. modrá, tm. zelená a černá. Děkujeme za trpělivost.

Výukové mapy ČR, SK a světa

Pomocí pěnových výukových map cestu na dovolenou nenaplánujete, zato ale získáte stylovou učební pomůcku, která navíc slouží jako dekorace

 

Výuková mapa světa naučí děti poznávat státy, a navíc jim vyzdobí pokoj. Nalepte mapy jednotlivých zemí jako nástěnku v dětském pokoji nebo školní třídě a využijte ji nejrůznějšími způsoby.


Pěnová výuková mapa ale neslouží jen dětem. Své místo si najde také v pracovně nebo obývacím pokoji. Využijte ji jako praktickou dekoraci a špendlíkem označte místo, které jste navštívili. Jako správní cestovatelé. Vyberte si svou oblíbenou barvu pěnové mapy světa, Slovenska nebo Česka a mějte své výlety stále na očích!

Mapa 2
Mapa světa
Zakázková výroba
1 490 Kč

Pěnová nástěnná mapa Světa.

Mapa Slovenska nástěnka rozmer
Mapa Slovenska nástěnka
Zakázková výroba
3 300 Kč

Originální designová nástěnka Mapa Slovenska, která poslouží jako nástěnka nebo výuková pomůcka nejen při hodinách zeměpisu.

Mapa ČR nástěnka rozmer
Tip
Mapa ČR nástěnka
Dodání více jak 30 dní
3 900 Kč

Pořiďte si originální designovou nástěnku Mapa ČR, která poslouží jako nástěnka nebo výuková pomůcka nejen při učení zeměpisu.

titulni s dětma
Tip
4 100 Kč

Nakombinujte si vlastní barevnou verzi mapy ČR a vytvořte si svůj originální design. Kombinovat můžete až 6 barev.

4 položek celkem