Až do neděle doprava zdarma Zásilkovnou a Balíkovnou při nákupu nad 1000 Kč.

Odstranění ochran stěn

Stěny našich domovů jsou často vystaveny různým rizikům, ať už jde o nárazy, škrábance nebo nečistoty. Většina z nás hledá efektivní způsoby, jak udržet naše stěny v co nejlepším stavu. Pěnové samolepicí ochrany stěn perfektně chrání stěny před ušpiněním a navíc izolují od chladu.

Kvalitní materiál i lepidlo

Díky samolepící vrstvě lze ochranu snadno připevnit na jakoukoli hladkou povrchovou úpravu, ať už jde o malbu, tapetu nebo omítku. Pěnová samolepicí ochrana stěn pak perfektně drží na místě, což zajišťuje dlouhodobou ochranu stěn před poškozením.

Jednorázové použití

Po nalepení není možné ochranu sundat a znovu aplikovat na jiné místo. Kvalitní lepidlo zajišťuje, že se ochrana nebude odlupovat nebo ze stěny odpadávat. Ochrany stěn jsou navrženy tak, aby měly dlouhou životnost a efektivně plnily svou funkci po celou dobu.

Sundání ochran stěn a řešení s odstraňovačem lepidla

I když není opětovná aplikace možná, situace, kdy je potřeba ochranu sundat, může nastat. Sundání může bohužel způsobit odstranění části nátěru ze stěny. Aby se tento proces usnadnil a minimalizovaly se případné škody, lze použít odstraňovač lepidla. Tento produkt umožňuje snazší odstranění lepidla z povrchu stěny.

 

Zpět do obchodu
banner_výrobce_úzký

JSME ČESKÝ VÝROBCE

Pěnový materiál vyrábíme a zpracováváme už přes 20 let.

Naše výrobky si sami navrhujeme, tak aby měnily dětské pokoje v království. Máme rádi minimalistický design.
Produkty navrhujeme s ohledem na udržitelnost.

Vyrábíme sériově i na zakázku.

Nejnovější hodnocení produktu