Ochranné prvky

Chraňte svůj domov i své blízké s našimi kvalitními ochrannými prvky. V naší nabídce naleznete řešení pro různé situace, kdy je potřeba předejít poškození nebo zranění.


Tlumič nárazů kliky
Pokud se bojíte, že by klikou od dveří mohlo dojít k poškození zdi, je pro vás tlumič nárazů kliky ideálním řešením. Jednoduše se instaluje a spolehlivě ochrání zeď před nežádoucími stopami po kontaktu s klikou.

 

Pěnová zarážka do dveří
Máte doma malé děti a chcete předejít skřípnutí jejich prstíků ve dveřích? Pěnová zarážka ve tvaru stromečku je nejen praktickým, ale i originálním dárkem. Snadno se připevní na hranu dveří a poskytne spolehlivou ochranu před zraněním. Navíc je vhodná pro většinu běžných typů dveří.

 

Bumper pro cyklistická kola
Pro všechny vášnivé cyklisty máme skvělého pomocníka - bumper. Tento chytrý produkt je vhodný pro všechny typy rámů kol a chrání je před promáčknutím a poškrábáním při kontaktu. Bumper se snadno připevňuje pomocí suchého zipu a najde využití nejen při přepravě kol, ale i při jejich parkování nebo skladování.


S našimi ochrannými prvky budete mít jistotu, že váš domov i vaše vybavení zůstanou v perfektním stavu. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si spolehlivou ochranu už dnes.

Tlumič nárazů kliky
od 49 Kč

Tlumič, který ochrání Vaše zdi před poškozením způsobeným nejenom klikou.

702-19-1948
Zarážka do dveří stromeček rozmer
79 Kč

Pěnová zarážka do dveří ochrání dětské prstíky před skřípnutím do dveří. Zarážku ve tvaru stromečku můžete darovat jako originální dárek. Použitelná na většinu typů běžných...

702-17-0072
Klekátko (4)
129 Kč

Klekátko z kvalitního pěnového materiálu Vylen. 

700-24-0025
Bumper (10)
149 Kč

Chránič BUMPER je univerzální příslušenství nejen na ochranu jízdních kol, která jsou při převozu umístěná blízko u sebe.

700-24-0019
4 položek celkem
Zpět do obchodu
banner_výrobce_úzký

JSME ČESKÝ VÝROBCE

Pěnový materiál vyrábíme a zpracováváme už přes 20 let.

Naše výrobky si sami navrhujeme, tak aby měnily dětské pokoje v království. Máme rádi minimalistický design.
Produkty navrhujeme s ohledem na udržitelnost.

Vyrábíme sériově i na zakázku.

Nejnovější hodnocení produktu