Doba doručení může přesáhnout 30 dní. Jedná se především o produkty s touto barevností: bílá, světle šedá, šedá, růžová, modrá, tm. modrá, tm. zelená a černá. Děkujeme za trpělivost.

Reklamní produkty

Hledáte originální reklamní předměty pro zákazníky, zaměstnance, dodavatele, které najdou využití a neskončí na dně skříně? Vyberte si ze široké nabídky pěnových reklamních produktů ze speciálního a certifikovaného materiálu VYLEN ®!

Jak vybrat ten nejlepší reklamní předmět?

  1. Vyberte si produkt, který vás zaujal a bude mu slušet logo vaší firmy.
  2. Vyberte barvu předmětu (třeba barvy vaší firmy!) a jeho velikost. Dále si zvolte, zda logo firmy necháte do předmětu vyrazit, nebo natisknout.
  3. Navrhneme Vám kalkulaci a po schválení se už můžete těšit na nové reklamní předměty.

Nevybrali jste si předmět z naší nabídky? Máme řešení

Vyrábíme nejrůznější pěnové produkty, které své uplatnění najdou ve školách, školkách, sportovních zařízeních, firmách i domácnostech.. Skvělý, a díky svým vlastnostem lehce upravovatelný materiál VYLEN ® , nám umožňuje splnit vám i ta nejneobvyklejší přání na výrobu jakéhokoliv produktu! Stačí říct, jaký tvar byste si přáli!

Co třeba podsedák?

Vybrat užitečný reklamní předmět není snadné. Pěnové podsedáky jsou ale tím typem produktu, který se v žádné domácnosti ani firmě neztratí. Důvěru v nás mají značky jako Volkswagen, Hnutí DUHA, ASUS, Kofola, E.ON, Red Bull nebo Coca Cola.