Spolupracujeme

Dlouhodobě spolupracujeme s Mateřským a rodinným centrem Krůček Svitavy, z.s. Krůček je centrem komunitním a integračním, výchovným a vzdělávacím, informačním, poradenským a multigeneračním pro rodiny s malými dětmi. Pomáhá rodinám s dětmi i rodinám ohrožené sociálním vyloučením, rodičům na mateřské a rodičovské dovolené, těhotným ženám a prarodičům.

Jejich cílem je posilovat roli rodiny a zdravou rodinnou výchovu, umožňuje rodičům se vzájemně stýkat, vzdělávat se, využívat vlastních schopností a znalostí. Podporuje základní práva dětí podle "Úmluvy o právech dítěte" a aktivity zaměřené na ochranu dětí a mládeže před sociálně nežádoucími a negativními jevy. Pomáhá ohroženým skupinám obyvatelstva (především rodinám s dětmi) k aktivní seberealizaci a prevenci jejich sociální izolace. Odborně radí ve výchově, zdraví a psychologii rodinného života. Poskytuje služby pro smysluplné společné trávení volného času rodičů s dětmi, zprostředkovává  vzdělávání na podporu rodin s dětmi a zvýšení zaměstnanosti rodičů s nejmenšími dětmi. Posiluje rovné příležitosti pro muže a ženy a napomáhá odstraňovat diskriminaci v přístupu k pracovním příležitostem a odměňování. Dětem pomáhá v socializaci, nacházení kamarádů a v přípravě nenásilného vstupu do školských zařízení.

Členům Mateřského a rodinného centra Krůček Svitavy, z.s. poskytujeme 10% slevu na nákup přes e-shop.

penove_hracky-krucek_sleva-02_4

banner_výrobce_úzký

JSME ČESKÝ VÝROBCE

Pěnový materiál vyrábíme a zpracováváme už přes 20 let.

Naše výrobky si sami navrhujeme, tak aby měnily dětské pokoje v království. Máme rádi minimalistický design.
Produkty navrhujeme s ohledem na udržitelnost.

Vyrábíme sériově i na zakázku.

Nejnovější hodnocení produktu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení