Svíčka LA STELLA - HOŘÍ LÉTO (premium)

Limitované svíčky od lektorky jógy, která se zabývá hathajógou a individuální jógové terapii s těhotnými ženami. 

Skladem (1 ks)
Kód: 3764/HOR
479 Kč
Kategorie: Svíčky

Vůně jsou míchané intuitivně s respektem k přírodě i lidem. Jsou založené na čistém složení výrobků s co největším použitím přírodních látek. Důležité je nejen působení aromaterapie na zdraví, náladu a atmostéru prostoru, ale také ekologie. 

VŮNĚ

HOŘÍ LÉTO - PREMIUM

Dokonalá kompozice vyladěná do detailů. Přináší ti svěžest, sladkost lipových květů i omamnou vůni bylin. Prožij teplé, nekonečně dlouhé letní dny. Okamžiky volna, dobrodružství a pohody. Okus svěžest vody v řece, v níž si máčíš nohy. Lehni si pod lípu a poslouchej její zpěv, jak ti nad hlavou zpívají včely. Proběhni se v trávě a podél cesty objev divoké byliny. Zahal si ramena do lehkého šátku a nasávej teplo vlahé letní noci. Ochutnej dary léta, právě teď...

Jemná LÍPA svou medovou vůní zmírňuje psychické napětí a ulevuje od stresu z neustálých povinností. Svými protizánětlivými účinky působí blahodárně při nachlazení. Svěží CITRÓN osvěžuje a čistí. Kapka přírodního extraktu z VANILKY uvolňuje, uklidňuje a pozor přináší také afrodiziakální divy. A omamná MATEŘÍDOUŠKA?  Tato prostá bylinka našich luk a zahrad s výrazným účinkem - má antibakteriální a protiplísňové účinky, ulevuje od kašle, zbavuje bolestí hlavy, smutku i melancholie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
banner_výrobce_úzký

JSME ČESKÝ VÝROBCE

Pěnový materiál vyrábíme a zpracováváme už přes 20 let.

Naše výrobky si sami navrhujeme, tak aby měnily dětské pokoje v království. Máme rádi minimalistický design.
Produkty navrhujeme s ohledem na udržitelnost.

Vyrábíme sériově i na zakázku.

Nejnovější hodnocení produktu