Doba doručení může přesáhnout 30 dní. Jedná se především o produkty s touto barevností: bílá, světle šedá, šedá, růžová, modrá, tm. modrá, tm. zelená a černá. Děkujeme za trpělivost.

Perfektní sportovní den

Rádi byste pro děti zorganizovali sportovní den? 

Pojďme si projít, na co vše je potřeba myslet, aby byl sportovní den úspěšný.

 

1. Výběr místa

Místo je důležité. Sportovní den může být uvnitř v tělocvičně, venku na hřišti, nebo se můžete domluvit s některým sportovním areálem. Většina z nich už podobné akce organizovali, proto Vám můžou s organizací pomoci. Děti budou rády i za provizorní sportoviště v lese nebo na louce.

 

2. Výběr disciplín

Základní disciplínou je bezesporu běh. Ten můžete pojmout jako orientační nebo krátký výkonnostní. Doplnit jej můžete o skákání v pytli, chození na chůdách nebo skoku do dálky. Na tyto aktivity určitě využijete pěnový start a cíl:

 

Ohromte děti novou disciplínou „ HOD LETADLEM“

Dalšími tipy na aktivity jsou sedy lehy na čas, hod basketbalovým míčem nebo týmové hry jako například předávání míče nad hlavou a podlézání pod nohami.

3. Organizace

Důležité je vysvětlit organizátorům jednotlivé disciplíny a rozdělit stanoviště. S měřením a zapisováním výkonu mohou pomoci starší žáci. Nezapomeňte se zásobit tužkami a papíry.

4. Motivace

Žáky je potřeba motivovat a myslíme si, že každý by měl odejít s malou vzpomínkou na tento den. Proto jsme připravili tyto pěnové medaile:

 

Pro vyhodnocení jsme pro Vás připravili přenosné a lehko skladovatelné stupně vítězů.

Na závěr tip!

Potřebujete děti rozlišit? Využijte naše pěnové kšilty různých barev.