Pěnové geometrické tvary

Pěnové geometrické tvary představují skvělý způsob, jak zábavně a efektivně rozvíjet dětské prostorové a logické myšlení. Pomocí těchto pěnových hraček se děti naučí rozeznávat různé velikosti a tvary a také to, jak spolu jednotlivé tvary souvisí. Ať už prostřednictvím samostatných geometrických tvarů nebo pěnových vkládaček

Obohaťte vzdělávání svých dětí o zábavnou formu. Geometrické tvary jsou vyrobeny z odolného a omyvatelného materiálu, takže s nimi děti mohou objevovat svět uvnitř i venku. 

Geometrické tvary
199 Kč

Sada tvarů k výuce geometrie.

400-15-0011
GT1
od 349 Kč

Učení geometrických tvarů pomocí vkládačky. Sada 5 nebo 15 ks.

400-15-0007
GT3
999 Kč

Barevná geometrická sada k výuce i na hraní.

400-08-0006
3 položek celkem

Výukové hračky pomáhají dětem rozvíjet jejich prostorové a logické myšlení maximálně zábavnou formou. Děti se pomocí těchto pěnových hraček s geometrickými tvary naučí rozeznávat velikosti a tvary hned na první pohled. Princip hry je podobný jako u klasických plastových nebo dřevěných hraček s otvory, do kterých děti vkládají příslušné tvary. Pěnové hračky mají ale něco navíc. Milují je totiž děti i dospělí.

 

U rodičů jsou pěnové hračky oblíbené především kvůli jejich bezpečnosti a odolnosti. Měkké didaktické hračky totiž nepřivodí žádné zranění. Děti po nich navíc mohou šlapat, skákat nebo je ohýbat. A vkládačky to všechno vydrží. I mladším sourozencům.

 

Záleží vám na štěstí, ale také znalostech vašich dětí? Pořiďte jim pěnové hračky s geometrickými tvary, díky kterým se zábavnou formou naučí celouo řadu užitečných informací.

Zpět do obchodu
banner_výrobce_úzký

JSME ČESKÝ VÝROBCE

Pěnový materiál vyrábíme a zpracováváme už přes 20 let.

Naše výrobky si sami navrhujeme, tak aby měnily dětské pokoje v království. Máme rádi minimalistický design.
Produkty navrhujeme s ohledem na udržitelnost.

Vyrábíme sériově i na zakázku.

Nejnovější hodnocení produktu