Doba doručení může přesáhnout 30 dní. Jedná se především o produkty s touto barevností: bílá, světle šedá, šedá, růžová, modrá, tm. modrá, tm. zelená a černá. Děkujeme za trpělivost.

Geometrické tvary

Výukové hračky pomáhají dětem rozvíjet jejich prostorové a logické myšlení maximálně zábavnou formou. Děti se pomocí těchto pěnových hraček s geometrickými tvary naučí rozeznávat velikosti a tvary hned na první pohled. Princip hry je podobný jako u klasických plastových nebo dřevěných hraček s otvory, do kterých děti vkládají příslušné tvary. Pěnové hračky mají ale něco navíc. Milují je totiž děti i dospělí.

 

U rodičů jsou pěnové hračky oblíbené především kvůli jejich bezpečnosti a odolnosti. Měkké didaktické hračky totiž nepřivodí žádné zranění. Děti po nich navíc mohou šlapat, skákat nebo je ohýbat. A vkládačky to všechno vydrží. I mladším sourozencům.

 

Záleží vám na štěstí, ale také znalostech vašich dětí? Pořiďte jim pěnové hračky s geometrickými tvary, díky kterým se zábavnou formou naučí celouo řadu užitečných informací.

Geometrické tvary
99 Kč

Sada tvarů k výuce geometrie.

Geometrické tvary v tabulce
od 269 Kč

Učení geometrických tvarů pomocí vkládačky. Sada 5 nebo 15 ks.

Sada geometrických tvarů rozkládací
929 Kč

Barevná geometrická sada k výuce i na hraní.

3 položek celkem