Rozhovor s floristkou Klárou Ambrožovou

Klára Ambrožová copyKe květinám a floristické práci se floristka Klára Ambrožová dostala přibližně před deseti lety při studiu na Střední škole zahradnické a technické v Litomyšli. Dodnes vděčí svým rodičům za to, že jí školu doporučili, protože po matematice a fyzice, která ji na základce moc nebavila, se v květinách a tvoření s květinami našla, na škole se vybičovala a stala se vyloženě premiantkou třídy a dodnes je floristika její láskou a vášní.

Dnes vlastní spolu se svým přítelem firmu Luční květiny (původní název Květiny z Luční) v Novém Městě na Moravě.

Správný florista musí mít podle Kláry velkou představivost, být kreativní a stále si hledat nějakou inspiraci – sledovat trendy v nových materiálech a hlavně vyhovět přání svého zákazníka za každých okolností – nikdy nesmíte použít slova jako „to nejde“. Dle slov Kláry do tvoření musíte jít po hlavě a najít řešení, které zákazníkovi sedne.

Spojení jemné a nápadité práce Kláry Ambrožové a Pěnových hraček ze Žďáru nad Sázavou se pak nabízí samo: Pěnové hračky inspirují Kláru ke tvoření a Klára svou prací dokazuje, že s nejrůznějšími pěnovými tvary – srdíčky nebo třeba hvězdičkami, dokáže okrášlit nejeden svatební stůl a dotvořit nejen okouzlující svatební kytice.

banner_výrobce_úzký

JSME ČESKÝ VÝROBCE

Pěnový materiál vyrábíme a zpracováváme už přes 20 let.

Naše výrobky si sami navrhujeme, tak aby měnily dětské pokoje v království. Máme rádi minimalistický design.
Produkty navrhujeme s ohledem na udržitelnost.

Vyrábíme sériově i na zakázku.

Nejnovější hodnocení produktu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení