Omlouváme se, doba odeslání balíku může překročit 6 pracovních dnů z důvodu zvýšeného zájmu o naše produkty, ale vynasnažíme se, aby byl balík u Tebe co nejdříve. Děkujeme za trpělivost.

Velikonoce

 

Připravte si na Velikonoce výzdobu, kterou i koledníci pochválí. Pěnová velikonoční vajíčka snadno a rychle nabarvíte a vytvoříte na nich krásné ornamenty. Můžete je zavěsit do oken nebo přilepit na špejli a zapíchat do květináčů. Venku i doma. 

 

Díky různým velikostem pěnových vajíček vytvoříte dekorace přesně podle svých představ. Nezapomínejte ani na další velikonoční ozdoby – pěnová zvířátka. Kohouti a zajíčci jsou připraveni plnit roli nejhezčí dekorace v ulici.

 

Vytvořte si také vlastní originální tvary. Z pěnových papírů snadno vyřežete tvary přesně podle svých představ. A nejen na Velikonoce.

bila
3 Kč

Tvořivé pěnové velikonoční vajíčko - 8 x 5,5 cm Rozjasněte si Vaše velikonoční svátky vlastnoručně a originálně pomalovaným pěnovým vajíčkem!

bila
5 Kč

Tvořivé pěnové velikonoční vajíčko - 16 x 12cm Rozjasněte si Vaše velikonoční svátky vlastnoručně a originálně pomalovaným pěnovým vajíčkem!

velikonoce sada k tvoření
99 Kč

  Sada obsahuje 5 ks pastelově barevných velikonočních vajíček, 2 kuřátka se samolepicí vrstvou a 5 špejlí.   

zviratka tituln1í
290 Kč –34 %
190 Kč

Pěnová velikonoční zvířátka můžete využít k výrobě přáníček, ozdob, dekorací nebo ho použít při tématických programech.    Sada obsahuje 8 x kuře, 4 x slepice, 4 x...

bila
500 Kč

VÝHODNÝ BALÍČEK 100 KS    

5 položek celkem