Omlouváme se, doba odeslání balíku může překročit 6 pracovních dnů z důvodu zvýšeného zájmu o naše produkty, ale vynasnažíme se, aby byl balík u Tebe co nejdříve. Děkujeme za trpělivost.

Vánoce

Užijte si zasněžené Vánoce za každého počasí! Nalepte do oken pěnové vločky a hvězdičky a během chvilky vykouzlíte zimní atmosféru. Různé tvary a barvy vloček se vzájemně doplní a vy se na ulici budete dívat skrze poletující vločky. 

 

Pěnové tvary využijete i při dalším tvoření. Samolepicí pěnové vločky vyzdobí každý vánoční dárek, poslouží jako ozdoba na stromeček nebo součást 3D zimního obrazu. Popusťte uzdu fantazie a najděte další uplatnění pro vločky a další pěnové tvary!

Vločka malá 5 nebo 25 ks vločka
od 25 Kč

Mix pěnových vloček k vánočnímu tvoření o tloušťce 3 mm nabízíme po 5 nebo 25 kusech.  Vločky o průměru 82 mm nabízíme ve variantě lepící a nelepící. Lepící vločky jsou...

Vločka velká 5 nebo 25Ks rozmer
od 35 Kč

Pěnové vločky k vánočnímu tvoření o tloušťce 3 mm nabízíme po 5 nebo 25 kusech. Ve variantě lepící a nelepící. Lepící vločky jsou opatřeny speciálním lepidlem, které po...

hvezdicka
od 39 Kč

Pěnové hvězdičky k tvoření o tloušťce 5 mm nabízíme po 5 nebo 25 kusech. 

vločka2
od 39 Kč

Pěnové lepící vločky k vánočnímu tvoření o tloušťce 5 mm nabízíme po 5 nebo 25 kusech. 

mix vlocky
590 Kč

Velká balíček plný vloček a hvězdiček, které vnesou do Vašich domovů, škol a školek zimní atmosféru. 

5 položek celkem